V strokovnem Centru Kranj za naše otroke in mladostnike med poletnimi počitnicami organiziramo različne programe, saj želimo, da so njihove počitnice lepe, aktivne, polne in zabavne ter, da jim prinesejo veliko dobrih izkušenj in novih uporabnih veščin. Eden od teh programov je tudi Fit mulc, ki je letos konec avgusta potekal že četrtič. – tokrat v Kopru, udeležile pa so se ga štiri najstnice in dva dečka pod mentorstvom dveh vzgojiteljic.

Program je poleg kopanja v morju otrokom in mladostnikom ponudil zelo pester nabor vsebin: supanje, spoznavno-zabavno delavnico, kviz, igranje odbojke, sprehode, družabne igre, delavnico joge in raztezanja in še kaj. Seveda pa ni manjkalo niti sladkanja s sladoledom in neskončnih pogovorov v sproščenem morskem vzdušju.

Saša Rozman Berce in Saša Gorenc Košir