Državno prvenstvo v veleslalomu in deskanju za otroke/mladostnike iz VZ, SS in MD na Krvavcu

1.3. 2016 je na smučišču Krvavec potekalo tradicionalno državno prvenstvo v veleslalomu in deskanju za otroke in mladostnike iz VZ, SS in MD, v organizaciji VIZ Smlednik.

Tekmovanja se je udeležila tudi smučarska ekipa iz VZ Kranj. Sestavljalo jo je 7 otrok/mladostnikov in 2 vzgojiteljici.  Kljub hudi konkurenci in slabim razmeram na progi, smo tekmovalci iz VZ Kranj dosegli odlične rezultate. Osvojena ena zmaga, eno drugo mesto, dve četrti mesti, dve peti mesti in druge solidne uvrstitve so zadostovale, da smo ekipno osvojili pokal za 3. mesto. Na ta dosežek smo zelo ponosni. Čestitamo vsem tekmovalcem!

Zapisala: Saša Gorenc Košir