V iskanju Eve…

Ne, ne, brez skrbi!

Nihče se ni izgubil! Tudi Eva ne… 🙂

Iskanje Eve je namreč naslov mladinskega romana avtorja Damijana Šinigoja, ki ga v letošnjem šolskem letu prejmejo vsi sedmošolci v okviru projekta »Rastem s knjigo«. Gre za nacionalni projekt spodbujanja bralne kulture. Z njim skuša Javna agencija za knjigo RS motivirati osnovnošolce za branje mladinskega leposlovja slovenskih avtorjev ter jih spodbuditi k obiskovanju splošnih knjižnic.

A tisto najbolj zanimivo šele pride… 😉

Z namenom promocije knjige je bil posnet tudi predstavitveni filmček, ki vsebuje nekaj spremnih besed avtorja in zaigran prizor iz knjige Iskanje Eve. V slednjem je glavno vlogo odlično odigral Žan. 🙂 Zaupana mu je bila vloga mladega Leona iz Švedske, ki se poda na razburljivo pot s Švedske do Slovenije, da bi srečal svojo prijateljico Evo.

Žan se je v vlogo Leona brez težav vživel in kljub temu, da je bilo to snemanje njegova prva izkušnja s kamerami, je prizor zelo dobro in suvereno odigral. Ja, ni kaj, nima vsak takega igralskega potenciala… Bravo!!! 🙂

Žan, čestitamo ti za super zaigran prizor in ti želimo še veliko tovrstnih uspehov ter nepozabnih doživetij! 😉