SS Škofja Loka: Ples v Rdeči Ostrigi 2014

Pozdravljeni!

Še enkrat vas vse vabimo, da se nam v četrtek 11.12. pridružite na tradicionalnem plesu v Rdeči Ostrigi. Tudi tokrat bo program pester. Poleg plesa tako spet načrtujemo peko palačink, karaoke, turnir v ročnem nogometu med skupinami. Kot novost pa bi radi uvedli še LOKAl talent  talent, kjer bi si želeli, da se predstavijo vsi tisti otroci, vzgojitelji, ki menijo, da imajo nek talent in bi ga želeli deliti z nami.  Prireditev se bo pričela ob 17.00 in trajala do 20.30.

V četrtek tako potrebujete:

• dvojico, ki vas bo zastopala na turnirju v namiznem nogometu
  • do ponedeljka javite ali bi kdo želel pokazati svoj talent na LOKAl talent, prav tako jih malo spodbudite za nastopanje na karaokah
  • ker bomo pekli palačinke, lahko otrokom namenite kakšen dinarček ( 1 palačinka bo 0,5 eu)

Se vidimo v Ostrigi!

Ločani