Tabor preživetja Pazin 17 – 18 .5. 2014: Crooatian Outdoor Survivial School and VZ Kranj

V soboto, 17.5. 2014 smo se v zgodnjih jutranjih urah polni pričakovanj odpeljali v Pazin na drugi Tabor preživetja v naravi, v organizaciji Crooatian Outdoor Survivial School (Borisa Stermotiča) in VZ Kranj.
Ko smo prispeli, nam je bilo jasno, da nam vreme ne bo naklonjeno. Kljub padavinam, smo se polni optimizma podali v neokrnjeno naravo Istre ter pričeli z učenjem preživetvenih veščin in veščin v sledenju. Mladostniki so se učili sodelovati v timu, ki je močan le toliko kot najšibkejši člen. Vrnili smo se mokri, blatni, utrujeni a z novimi znanji in izkušnjami in vedenjem, DA ZMOREMO. Hura za vse, odlični ste bili!
Borisu hvala za njegovo nesebično ter prostovoljno deljenje znanj in veščin!

Mentorici: Katarina Sekne in Anamarija Konečnik

Zapisali: Katarina Sekne in Anamarija Konečnik